other

Rychlé hubnutí !

26. října 2010 v 1:10 | beyperry, sjidelnicek.cz


Mnoho lidí se snaží rychle zhubnout, ale existuje vůbec rychlé hubnutí? Není to jen klam? Otázkou je, co si představíte pod pojmem rychle zhubnout. Pokud chcete zhubnout 5 kilogramů za týden, je téměř pravděpodobné, že se vám to vše vrátí a navíc i s úroky. V případě, že chcete zhubnout za velice krátký čas (1 - 2 týdny) 5 - 7 kilogramů jenom kvůli nějaké akci, a pak je vám jedno, že se vám zpět ztracené kilogramy vrátí, jsou pro vás diety typu mléčná dieta, dieta Štefana Margity nebo dieta modelek.

Pokud chcete rychle a zdravě zhubnout, měli byste počítat, že zhubnete maximálně 1 kg týdně. Ovšem při tomto rychlé hubnutí se tělo nebude odvodňovat, ale doopravdy budete hubnout tuk, což je velmi důležité. Proto byste měli dodržovat několik pravidel hubnutí.

jhjhjh

        + Více v celém článku.

Konečně .. pravda!

18. října 2010 v 18:01 | A.Vamp / hubnete-trvale.cz
..
Nemáte nadváhu, protože jste jedli příliš mnoho!
Máte nadváhu, protože jste nejedli dost!

To je pravda. Nejedli jste dostatek něčeho, co je pro naše tělo základní. Vašemu tělu schází něco, co potřebuje k tomu, aby bylo silné a zdravé - základní výživa.
Takže, aby přežilo a žilo s nedostatečným přísunem živin, které mu dáváte, vaše tělo dělá tři věci:  KLIKNI NA CELÝ ČLÁNEK A DOZVÍŠ SE VÍCE.

JUTRUtr
 
 

Reklama