about my dream

Just. My Diet.

15. října 2010 v 11:51 | Bey Perry

..

"Jestli budeme čekat na okamžik, kdy všechno, absolutně všechno bude dokonalé, nikdy nezačneme."

..
0312
Tak jo, Chci se změnit. Myslím že už je načase ze sebou něco dělat. Už jako malá holčička jsem byla baculatá, v té době mi to ani moc nevadilo ale Teď mi to vadí a to si neumíte představit jak moc. K této váze ( 82kg ) jsem se dohnala sama. Ráno jsem vůbec nesnídala, přišla domů a snědla skoro všechno co jsem našla. Možná tohle byla ta největší chyba, ale rozhodně nemůžu říct že jsem nějaký otesánek co sedí furt na prdeli doma a žere a žere. Několikrát se mi podařilo zhubnout aspoň pár kil. Jenže těch pár kil mi teď nestačí, jde mi už o zdraví. KDYSI jsem závodně tančila, zhubla jsem opravdu dost ale po roce jsem přestala a začala jsem nabírat na váze dvakrát tolik ( jojo efekt ). Od té doby se žádné těl. aktivitě nevěnuji. maximálně doma si někdy zacvičím ale to je vše. A možná i tohle je chyba kterou dělám. Proto chci zhubnout, začít snídat, začít sportovat, začít naplno žít..začít držet dietu. Před několika dny jsem se dozvěděla že mám něco ze štitnou žlázou, prej spomalená funkce štitné žlázy, takže se mi pomaleji spalujou tuky, mě příjde že vůbec ( smích ) No jo, je to svině ta žláza !
..
Proto mám také tento blog, abych si sem zapisovala všechno co sním a udělám. Nelituju toho že jsem zašla k panu doktorovi Schubertovi který se specializuje na tento problém ze šitnou žlázou apod. Zeptal se mě jestli chci zhubnout, jsem prý pěkná slečna a že by mě to jen prospělo. Tohle mě opravdu moc potěšilo, a na pár sekund jsem se zamyslela.. má odpověď byla "ANO" ! Pán Doktor mi vysvětlil pár věcí, napřed mi dal lísteček s příkladovým jídelníčkem. Chce po mě abych mu týden před dalším vyšetřením ( které mám 1.listopadu ) zapisovala můj týdenní jídelníček, zanesla mu to nebo poslala přes email. On s toho pak vypočítá do kolikati kJ můžu jíst a udělá mi jídelníček co mám jíst a pít atd. Samozřejmě potřebuje na to nějaký čas. Konečně mi někdo pomůže, protože sama bych to nezvládla, navíc je to odborník. Před chvíli jsem si počítala můj BMI, je to 29,76 ( mám nadváhu ) od 30+ je to OBEZITA. Takže teď jsem opravdu na sebe NASRANÁ a jsem si 100% že tuhle dietu, dotáhnu až dokonce !
..
Ještě chci dodat že ANOREXII nepodporuju ani lidi co chcou skončit na pokraji SMRTI tímto způsobem. S těmito lidmi v žádném případě NESPŘÁTELUJI.
Pokud se pokoušíte zhubnout a snažíte se dodržovat zdravé zásady hubnutí, velice ráda s Vámi spřátelím.
..
Vítejte na mém blogu. :)
 
 

Reklama