Listopad 2010

Novinky ! :]

2. listopadu 2010 v 16:59 | beyperry |  diary


Zdravím Děvčátka :]

Omlouvám se že jsem dlouho nenapsala ale neměla sem čas, zbývá mi ještě cca. 2 týdny abych si opravila nějaké známky na vízo. Jako čuměla jsem že se známky na střední uzavírají už v listopadu :D spíš v lednu ne?..no to je jedno.

Co se týče hubnutí, včera sem se šla vážit k doktorovi a nezhubla jsem ani nepřibrala ! :D No, sem spokojená, protože mi doktor jasně řekl, ať jím normálně ale hlídám se. Chtěl jen vidět kolik toho sním apod. Proto sem mu můj jídelníček poslala na email. Řekl že s mým jídelníčkem nemá poblém, že je opravdu moc pěkný, je tam hodně zeleniny a bla bla bla. :D Prej viděl takové katastrofy že to svět neviděl, já mám oproti těm LUXUSNÍ jídelák . hehe. :] Za měsíc se mám tedy stavit, opět na vážení, ale to bych už mohla pořádně začít  s hubnutím a aspoň shodit kilo. :)

Hlavně mám PRAVIDELNĚ JÍST, nedržet žádné nesmyslné hladovky..po kterých stejně nezhubnete..to sem měla u něho fakt zajímavou přednášku. Pokud, nebudu pravidelně jíst..nebo VŮBEC jíst..a k tomu cvičit jako blázen, NIC nezhubnu..proč? V našem těle je jakýsi cukr :D a když cvičíme..tak nespalujeme tuk..ale napřed ten CUKR. Až ten cukr dojde, nebo jak to říkal :D tak potom následuje tuk..myslím teda. A aby se ten cukr odbouraval a hlavně ty tuky..musíme pravidelně jíst..a samozřejmě i cvičit..pokud ale nejíte.. a cvičíte jak o život..tak tělo si ten cukr uschovává na horší časy..tím pádem nedojde ani k spalování tuků . Takže prosím vás..hlavně nehladovět ! :))

Ostatně mi nabídl šesti-týdenní pobyt v lázních..kde mohu zhubnout 6kg nebo více. Za jeden den se platí 60kč, je to v Bludově..taková vesnice, je za Šumperkem. Mám tedy měsíc na rozmyšlenou pokud budu mít zájem a zdělit mu to..on by mi to zařídil..ale musí to ještě někdo schválit.