Říjen 2010

Rychlé hubnutí !

26. října 2010 v 1:10 | beyperry, sjidelnicek.cz |  other


Mnoho lidí se snaží rychle zhubnout, ale existuje vůbec rychlé hubnutí? Není to jen klam? Otázkou je, co si představíte pod pojmem rychle zhubnout. Pokud chcete zhubnout 5 kilogramů za týden, je téměř pravděpodobné, že se vám to vše vrátí a navíc i s úroky. V případě, že chcete zhubnout za velice krátký čas (1 - 2 týdny) 5 - 7 kilogramů jenom kvůli nějaké akci, a pak je vám jedno, že se vám zpět ztracené kilogramy vrátí, jsou pro vás diety typu mléčná dieta, dieta Štefana Margity nebo dieta modelek.

Pokud chcete rychle a zdravě zhubnout, měli byste počítat, že zhubnete maximálně 1 kg týdně. Ovšem při tomto rychlé hubnutí se tělo nebude odvodňovat, ale doopravdy budete hubnout tuk, což je velmi důležité. Proto byste měli dodržovat několik pravidel hubnutí.

jhjhjh

        + Více v celém článku.


Právě jsem dorazila. ZUMBA !

24. října 2010 v 19:08 | beyperry |  diary


Zdravím. :)
Před cca. 30 minutama jsem dorazila domů ze spinnig centra kde jsem byla na ZUMBĚ. Kdo na ní chodí tak ví, pro ty, co jí neznají nebo znají ale ještě nikde nebyli na hodině tak mám pro ně pár slov. URČITĚ NEVÁHEJTE A ZAJDĚTE NA NĚJAKOU HODINU ZUMBY ! Já sem naprosto spokojená ! Byla sranda, ze začátku sem moc nestíhala ale potom jsem si zvykla na tempo :) Byla jsem tam hodinu, spocená jsem byla až na prdeli..četla jsem že se při ZUMBĚ spálí 500-1000 kJ . !! Příště tam půjdu s mojí sestřenicí, ale to se musím předem obědnat..je o to VELKÝ zájem ! :) Takže opravdu kdo chce zhubnout, ZDRAVĚ ZHUBNOUT..a chce něco spálit..tak ať to zkusí.

Jídelníčky sem teď nepsala, nebyl čas. Zítra musím ve Wordu napsat celý týdenní jídelníček a doktorovi to poslat na email, 1. listopadu jdu k němu a domluvíme se co a jak. :) moc se těším.

jkkhkh

Jídelníček. 21.10.2010

21. října 2010 v 14:58 | A.Vamp |  eating
6.40 Budíček
6.50 1ks Grahamový plátek ( suchar ) , šunka ( kuřecí )
9.00 2ks Slunečnicový chléb ( vícezrnný ) , dva kousky papriky ,
máslo rama , kuřecí šunka
15.15 Pangasius na zelenině ( dietní )
17.30 nic
18.30 1ks Graham. plátek , šunka
Tekutiny: 1,5 l vody , 0,25 l porcovaného čaje,
aromatizovaný s L-KERATINEM. doplněk stravy. ( zn. DietaFit )

Pohyb: Schody :D ,20. min cvičení.
Komentář: Ty časy jsou na hovno. Vím to, ale škola mi končí až o půl třetí a já než příjdu dom tak jsou 15h. :D Včera jsem se šla zeptat do fit centra ohledně té Zumby, jsem tedy obědnaná tuto neděli, vyšlo na mě POSLEDNÍ MÍSTO !! Mají už plno. takže sem měla fakt štěstí, na ty hodiny se musíte obědnávat předem, aby věděli kolik lidí příjde, trvá jednu hodinu ( 60kč ) příjde mi to málo, já bych dala dvě hodiny, ale to můžu i doma z DVD tančit žejo. :) Dokonce tam chodí dost známých lidí které znám, takže se nebudu cítit sama. Jsou to samozřejmě starší paní :D já jsem tam jediná mladá plus trenérka, tu znám osobně. Nevím jestli tam bude ještě někdo mladší.
Dnes sem si prošla takovou zkouškou, ráno vztanu, a ejhle co je na stole.. čokoláda ! :D Ne, nedala jsem si :) Ve škole holky měli chipsy, Ne, nedala jsem si :) Potom měli oplatky, Ne, nedala jsem si. Ikdyž kdybych si vzala jeden na tom nesejde. teď normálně jíst můžu říkal doktor, až mi udělá jídelníček tak budu jíst podle něho. Ale i tak jem nechtěla..radši si dám zeleninu :) Ovoce moc nemusím.
Edit,18:43. Na svačinu nic, a na večeři jen suchar, ten oběd mi stačil :D
A jak se daří Vám? :)

zařaďte do jídelníčku Cuketu !

19. října 2010 v 17:20 | A.Vamp |  food
..

Máte rádi cukety? Pokud ano, vězte, že pravidelnou konzumací této chutné zeleniny velice prospíváte svému tělu..

ffjgf

Zvláště slupky cuket obsahují karoteny a hořčík, jejichž přítomnost přispívá ke správné funkci buněčných jader a činnosti buněk. Cuketa se navíc jako nízkoenergetická zelenina výborně uplatňuje při zeštíhlujících dietách.Její zařazení do jídelníčku zvyšuje peristaltiku střev, proto pomáhá při tzv. střevní ochablosti i při zácpě, prospívá rovněž sliznicím střev.Jídelníček. 19.10.2010

19. října 2010 v 14:23 | A.Vamp |  eating
..
5.20 Budíček
5.45 Bílý jogurt ( activia )
8.50 malá miska salátu ( těstoviny,rajče,okurek, bílý jogurt )
10.45 mrkev
13.50 2ks tmavého pečiva, posypané slunečnicemi.
( máslo rama, čtvereček tav.sýru madeta , okurek )
15.50 - nic, nemám hlad. :)
18.00 - Obalovaná cuketa se sýrem.
..
Tekutiny: 2l vody , 250ml nealkoholický energetický nápoj ochucený,
s taurinem a kofeinem s extraktem zeleného čaje. Nesycený.
..
Pohyb: 30.min ZUMBA fitness
..
Komentář: Celkem slušné ne? :) Dnes jsem omezila pečivo a měla ho jen na oběd, ještě mi zbývá vypít 1l vody, sníst na svačinu jogurt a večeři. K večeru se vrhnu na ZUMBU :) Zatím jenom doma podle DVD..je to fakt zábavné a navíc mě to strašně baví, zapsat se půjdu až bude mít mamka volno ( chce tam také chodit ). Snažila jsem se dnes vypít ty dva litry :D zatím mi to jde, musím si zvyknout no. Pokud by chtěl někdo SPŘÁTELIT, budu jen ráda. :) napište kdyžtak komentář. 

Konečně .. pravda!

18. října 2010 v 18:01 | A.Vamp / hubnete-trvale.cz |  other
..
Nemáte nadváhu, protože jste jedli příliš mnoho!
Máte nadváhu, protože jste nejedli dost!

To je pravda. Nejedli jste dostatek něčeho, co je pro naše tělo základní. Vašemu tělu schází něco, co potřebuje k tomu, aby bylo silné a zdravé - základní výživa.
Takže, aby přežilo a žilo s nedostatečným přísunem živin, které mu dáváte, vaše tělo dělá tři věci:  KLIKNI NA CELÝ ČLÁNEK A DOZVÍŠ SE VÍCE.

JUTRUtr

Jídelníček. 18.10.2010

18. října 2010 v 14:56 | A.Vamp |  eating

5.40 Budíček
7.50 1ks cereální bagety
9.40 půlka cer. bagetky
15.20 4 hrstky bezvaječných těstovin, cherry rajčata ,
sal. okurka , bílý jogurt , tvrdý sýr. ( podle potřeby )
17.00  mrkve
19.00 půlka cereální bagetky , máslo ( rama ) , cherry rajče

Tekutiny: 5 sklenic vody se šťávou , kelímek horké čokolády ( ve škole z automatu )

Pohyb:  20 min. těl. aktivity ( kliky,sedylehy apod. )
mino: 4 malé preclíčky

Komentář: Myslím že jídelníček je hezký :) Jen jsem u těch preclíčků/ horké čokolády zapoměla že držím dietu a vzala si no. :D Ale tak nic hrozného. Teď si jdu uvařit ten oběd, následuje ( odpočinek, cvičení, učení !!) Jo, a co se týče tekutin, vím že bych správně měla pít 2-3l denně, ale mám s tím problém tak jsem ráda že vypiji aspoň litr. Určitě to časem napravím. Á ještě něco :D Obědvám tak pozdě protože mám školu tento týden do 14.30, když jsem na praxi tak do 13.30.

rules.

17. října 2010 v 11:35 | Bey Perry |  my rules
..
5462
FOOD:
- jíst 5x denně
- dodržovat přibližné časy jídel
- zásadně jíst zdravou, dietní a rozmanitou stravu
- jíst max. v 18 hodin, později jedině malý kousek zeleniny
- nikdy se nepřejídat
- jíst mnoho ovoce a zeleniny
- vypít denně min. 2 litry tekutin
- jídelníčky si zapisovat
- plánovat si jídelníčky dopředu

Just. My Diet.

15. října 2010 v 11:51 | Bey Perry |  about my dream

..

"Jestli budeme čekat na okamžik, kdy všechno, absolutně všechno bude dokonalé, nikdy nezačneme."

..
0312
Tak jo, Chci se změnit. Myslím že už je načase ze sebou něco dělat. Už jako malá holčička jsem byla baculatá, v té době mi to ani moc nevadilo ale Teď mi to vadí a to si neumíte představit jak moc. K této váze ( 82kg ) jsem se dohnala sama. Ráno jsem vůbec nesnídala, přišla domů a snědla skoro všechno co jsem našla. Možná tohle byla ta největší chyba, ale rozhodně nemůžu říct že jsem nějaký otesánek co sedí furt na prdeli doma a žere a žere. Několikrát se mi podařilo zhubnout aspoň pár kil. Jenže těch pár kil mi teď nestačí, jde mi už o zdraví. KDYSI jsem závodně tančila, zhubla jsem opravdu dost ale po roce jsem přestala a začala jsem nabírat na váze dvakrát tolik ( jojo efekt ). Od té doby se žádné těl. aktivitě nevěnuji. maximálně doma si někdy zacvičím ale to je vše. A možná i tohle je chyba kterou dělám. Proto chci zhubnout, začít snídat, začít sportovat, začít naplno žít..začít držet dietu. Před několika dny jsem se dozvěděla že mám něco ze štitnou žlázou, prej spomalená funkce štitné žlázy, takže se mi pomaleji spalujou tuky, mě příjde že vůbec ( smích ) No jo, je to svině ta žláza !
..
Proto mám také tento blog, abych si sem zapisovala všechno co sním a udělám. Nelituju toho že jsem zašla k panu doktorovi Schubertovi který se specializuje na tento problém ze šitnou žlázou apod. Zeptal se mě jestli chci zhubnout, jsem prý pěkná slečna a že by mě to jen prospělo. Tohle mě opravdu moc potěšilo, a na pár sekund jsem se zamyslela.. má odpověď byla "ANO" ! Pán Doktor mi vysvětlil pár věcí, napřed mi dal lísteček s příkladovým jídelníčkem. Chce po mě abych mu týden před dalším vyšetřením ( které mám 1.listopadu ) zapisovala můj týdenní jídelníček, zanesla mu to nebo poslala přes email. On s toho pak vypočítá do kolikati kJ můžu jíst a udělá mi jídelníček co mám jíst a pít atd. Samozřejmě potřebuje na to nějaký čas. Konečně mi někdo pomůže, protože sama bych to nezvládla, navíc je to odborník. Před chvíli jsem si počítala můj BMI, je to 29,76 ( mám nadváhu ) od 30+ je to OBEZITA. Takže teď jsem opravdu na sebe NASRANÁ a jsem si 100% že tuhle dietu, dotáhnu až dokonce !
..
Ještě chci dodat že ANOREXII nepodporuju ani lidi co chcou skončit na pokraji SMRTI tímto způsobem. S těmito lidmi v žádném případě NESPŘÁTELUJI.
Pokud se pokoušíte zhubnout a snažíte se dodržovat zdravé zásady hubnutí, velice ráda s Vámi spřátelím.
..
Vítejte na mém blogu. :)